İvedik O.S.B. 1333. Cadde No:11 , Ostim / Ankara
Ptesi-Cuma 08:00-18:00 Ctesi: 08:00-14:00
İvedik O.S.B. 1333. Cadde No:11 , Ostim / Ankara
Ptesi-Cuma 08:00-18:00 Ctesi: 08:00-14:00
BEKEL Elektrik
26 YILLIK TECRÜBE

Tyco Electronics Enerji Bölümü bünyesinde bulunan Raychem, 50 yıla yakın tecrübesi ile sektörün en itibarlı ve lider firması olarak elektrik enerjisi üretim, iletim ile dağıtımında ihtiyaç duyulan; kablo aksesuarları, koruma ve izolasyon malzemelerini üretmektedir. Isı ile büzüşme teknolojisinin kaşifi olan Raychem, bu teknolojinin enerji alanında ilk uygulayıcısı olmakla beraber; soğuk uygulama, silikon uygulama ve jel teknolojilerini de kullanarak sektör hizmetine sayısız ürünü başarıyla sunmuştur.
Sürekli geliştirilen ve yenilenen Tyco Electronics Raychem ürünleri; yüksek elektriksel performansı, zorlu çevre koşulları ve dış etkilere karşı dayanımı, uygulama kolaylığı ile elektrik şebekesinin güvenilir tercihi olmuştur. Tyco Electronics Raychem Enerji ürünleri bayii olarak amacımız, siz değerli müşterilerimize Raychem'i daha yakından tanıtmak ve sunmaktır.

Faaliyete geçtiğimiz 1995 yılından itibaren sürekli gelişim ilkesinden ödün vermeden hizmet potansiyelimizi ve kaliteyi devamlı yükselterek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktayız.

100

Üretim ve Destek Ekibi

10

Kalite ve Yetki Belgesi

BEKEL Elektrik
KALİTE POLİTİKAMIZ
Firmamız 1995 yılından itibaren RAYCHEM kablo başlıkları, ek mufları ve izolasyon ürünleri yetkili satıcısı olarak faaliyet göstermektedir.
1
KALİTE STANDARTLARI

BEKEL ELEKTRİK olarak; kablo ek ve başlıkları ve izolasyon malzemeleri üretimi satış ve pazarlaması alanında faaliyetlerinde müşterilerin, değişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak olan ürün ve hizmetleri; kalite standartlarından ödün vermeden müşteriye ulaştırarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

2
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

BEKEL ELEKTRİK; kalite ve çevreyi bir ilke olarak benimseyerek yönetim Sistemi’ni sürekli iyileştirmeyi yasal ve diğer şartlara uymayı, tüm faaliyetlerimizde çevre kirliliğini önlemeyi, doğal kaynakları korumayı, sürdürülebilir bir dünya ve gelecek için en doğru ürünleri sunmayı görev olarak benimsemiştir.

3
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

BEKEL ELEKTRİK; bünyesindeki tüm çalışanlarımız; sürekli gelişim ilkesinden ödün vermeden, kalite ve hizmetimizi sürekli zirvede tutarak, şirketimizin pazar payını, rekabet gücünü ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.

BEKEL Elektrik
Belge ve Sertifikalarımız

Üretim ve pazarlama alanımızla ilgili çeşitli yetki ve kalite belgelerine sahip bulunmaktayız.
Belgelerimizden bazıları:

Sitemizde cevabını bulamadığınız
bir konu veya
ürün mü var? Arayın, sorularınıza cevap verelim.